Seminarium online z matematyki stosowanej od BNY Mellon Science

Poszerzajcie swoją wiedzę i nawiązujcie nowe znajomości dzięki edukacyjnym seminariom BNY Mellon Science organizowanym dla studentów studiów magisterskich, doktorantów i absolwentów. Seminaria prowadzą eksperci BNY Mellon bądź zaproszeni goście, którzy prezentują praktyczne zastosowanie zagadnień teoretycznych w biznesie.

Kolejne seminarium naukowe już 11 kwietnia (czwartek) 2024 r. w godzinach 17:30-18:30. CET.

Prezenterem będzie Arkadiusz Lipiecki, zwycięzca 5 edycji organizowanego przez BNY Mellon Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską w Matematyce Stosowanej*.

Temat:“Polarization and consensus in three-state opinion dynamics. The role of strategic anticonformity in collective decision-making.

Data: 11 kwietnia 2024

Godzina: 17:30-18:30 p.m. CET

Jak wziąć udział w seminarium?

Krok 1: Potwierdźcie chęć wzięcia udziału w wydarzeniu rejestrując się przez formularz online.

Krok 2: Poczekajcie na przesłanie danych rejestracyjnych na Wasz e-mail zawierający link i specyfikację techniczną.

*Więcej informacji o konkursie znajdziecie na oficjalnej stronie BNY Mellon.